Ceramica Vogue

Produkci firmy Ceramica Vogue lze v mírné nadsázce označit za inteligentní architekturu. K dispozici je 38 barev, 8 povrchů, 7 modulárních rozměrů a 19 speciálních kusů pro řešení hran, ideální pro privátní a veřejný sektor.


Co je Vogue systému?


Vogue systém je inovativní nový koncept bez omezení v navrhování a designu. Nabízí dvě keramické řady, jedna čtvercového SQUARE, další obdélníkového tvaru RECTANGLE ve vzájemné modularitě. Systém SQUARE je k dispozici ve 3 základních modulech (20x20, 10x10, 5x5 cm), a je navržen tak, aby splňoval technické požadavky pro privátní a veřejný sektor, od exteriérové po protiskluzovou dlažbu pro bazény. Systém RECTANGLE je k dispozici ve 3 povrchových úpravách, nabízí 4 základní moduly (5x20, 5x40, 10x20, 20x40 cm), který je navíc schopen dostát očekávání pro sofistikované náročné privátní uživatele. Oba systémy jsou k dispozici ve stejných odstínech v 38 barevném rozsahu a mají řadu různých povrchů.

Co je Vogue Extra?

 

Tyto doplňkové série nejsou zahrnuty ve Vogue systému, protože nenabízí kompletní sortiment, nicméně mají odpovídající barvy, velikosti a povrchové úpravy, které obohatí Vogue návrhy. Vogue Extra představuje nejdynamičtější část katalogu, do kterého společnost pravidelně vkládá novinky v reakci na požadavky trhu. Vogue Extra: speciální rozměry a povrchová úprava, doplňkové materiály Linea Vetro.

 

Ceramica Vogue spadá do skupiny ALTAECO, kam patří mimo jiné firma Gabianelli, která vhodně doplňuje výrobní program Vogue o další designové řady.
 
Více informací na www.cervogue.com
 

Filtrování katalogů dle stylu a účelu

Styl

Účel použití

 
Katalogy ke stažení
   

Zastupované značky

TESA doporučuje

Vybrané katalogy

Tesa doporučuje

Další katalogy