Tagina

Historie firmy Tagina začíná v roce 1973 a jedná se o příběh cesty, který se opírá o dědictví, zanechané výrobní školou GUALDO TADINO. Sázka na tradici, kvalitu a ruční výrobu vytvořila solidní základ, na kterém lze postavit obchodní úspěch. Vše je podpořeno s cílem o krásu a eleganci umění.

Jedním z prvků, který Taginu v keramickém sektoru odlišuje od jiných, je přítomnost vlastní výzkumné laboratoře s týmem techniků, chemiků a malířů. Výrobní proces kombinuje řemeslnou dovednost s podnikatelským duchem a moderní, efektivní průmyslovou výrobu. Výsledkem jsou produkty s vysokou technickou a uměleckou úrovní.

 

Videoprezentace značky TAGINA:

 

 

Základ výrobního portfolia tvoří klasické kolekce vyznačující se jemnými barvami, jasnými detaily, klasickými architektonickými prvky a luxusními dekory, ručně zdobenými. Kolekce DORÉ, RONDÓ, POMPEIANA, MINOICA, RENAISSANCE, PIETRE PERLATE a další jsou hymnou historické krásy, která vychází z rovnováhy klasického stylu.

 

Kolekce FUCINA, zástupce moderních sérií, esteticky čistý produkt s extrémní personifikací a vysokým emocionálním nábojem.

 

 
Více informací na www.tagina.it
 

Filtrování katalogů dle stylu a účelu

Styl

Účel použití

 
Katalogy ke stažení
     

Zastupované značky

TESA doporučuje

Vybrané katalogy

Tesa doporučuje

Další katalogy