Sannini Impruneta

Sannini Impruneta – výrobce originálních přírodních COTTO dlažeb.

 

Tento materiál, který byl nejvíce známý v minulosti, inklinuje být používán stále častěji v současnosti. Kromě svého primárního použití tj. svislé stavební hmoty, je navrhován architekty na opláštění budov pro své dekorativní a technické parametry. Hlavní roli při vývoji technologického procesu sehrála právě firma Sannini Impruneta.

 

Od noblesních středověkých paláců ve Florencii, až k okouzlujícím jednoduchým toskánským selským domům, oživuje COTTO jeho materiály střídavě jedny i druhé, vždy v perfektní symbiose, při čemž se tento materiál stal mnohdy nejdůležitějším stavebním prvkem.

 

Sannini Impruneta dále vyvíjela toto mimořádné kulturní bohatství a proměnila v roce 1910 řemeslnickou produkci v průmyslovou výrobu. Tím byla uskutečněna první strojní výroba COTTO.
COTTO se dnes - díky jeho přirozené kráse, nadčasové obytné kultuře a mimořádné kvalitě, kterou COTTO učinil nesmrtelnou - prosadil v celém světě.

 

Sannini Impruneta to chápe jako výzvu a zavazuje se kvalitou svých výrobků, odvozenou od proslulé hlíny z okolí Impruneta, s jeho kompetencí a s genialitou těch, kteří se o to pokusili jako první, oživit nejvýznamnější toskánské tradice a dát jim nové další perspektivy.
 
Více informací na www.sannini.it
 

Filtrování katalogů dle stylu a účelu

Styl

Účel použití

 
Katalogy ke stažení
     

Zastupované značky

TESA doporučuje

Vybrané katalogy

Tesa doporučuje

Další katalogy